Jak zlecić bezpłatne wdrożenie PPK?

Już tylko do 23.04 przedsiębiorcy, którzy zatrudniają do 20 osób mają obowiązek zawarcia umowy o zarządzanie PPK w swoich firmach. Pomimo, że o PPK mówi się od dawna to jednak nie wszyscy właściciele firm wiedzą jak wdrożyć ten program w swoich firmach, w jaki sposób przygotować dokumentację i wybrać odpowiednią instytucję finansową. 

Przyszedł czas na najmniejsze firmy, czyli te zatrudniające poniżej 20 pracowników. W tym przypadku ustawodawca przewidział konkretne terminy, a za ich przekroczenie grożą kary administracyjne. Pierwszą datą graniczną jest 23.04– do kiedy należy podpisać umowę o prowadzenie PPK w swojej firmie. Oczywiście wcześniej trzeba skompletować odpowiednią dokumentację, wybrać instytucję, która obsłuży nasze środki, a przede wszystkim zebrać informacje od swoich pracowników.  Ostatnim etapem jest dzień 10.05 – do kiedy przedsiębiorcy są zobowiązani, by zawrzeć umowę o zarządzanie środkami z PPK.

Akcja ViaBrokers: #OstatniDzwonekNaPPK!

Jako biuro brokerskie, które bardzo mocno stawia na wsparcie przedsiębiorców, szczególnie w tym czasie, zainicjowaliśmy akcję #OstatniDzwonekNaPPK. Nasi specjaliści zupełnie bezpłatnie obsłużą proces przygotowania do wdrożenia oraz wyboru odpowiedniej instytucji finansowej. Chcemy pomóc tym właścicielom, którzy jeszcze nie są przygotowani na wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych w swoich firmach. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, a nasz dedykowany ekspert udzieli porad i przeprowadzi przez cały proces. Obsługujemy nie tylko firmy z Mielca ale również naszych okolic. Jeśli jeszcze w swojej firmie nie zająłeś się tym tematem- możesz na nas liczyć. 

Skontaktuj się z nami!

Cenimy czas przedsiębiorców, dlatego stawiamy na szybki i łatwy kontakt. Wystarczy odwiedzić naszą stronę na Facebooku i wysłać do nas wiadomość! Można również skontaktować się z nami bezpośrednio na Messengerze.  Oczywiście do dyspozycji pozostaje nasz adres e-mail: biuro@viabrokers.pl oraz jesteśmy dla Państwa dostępni pod numerem telefonu: 666 114 422.

Pamiętaj masz czas tylko do 23 kwietnia! Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego wsparcia, z pewnością dochowasz terminu i wdrożysz Pracownicze Plany Kapitałowe na czas!