5 powodów by skorzystać z usług brokera.

właściciel firmy na online spotkaniu z brokerem

Nie korzystałeś jeszcze z obsługi brokerskiej dla swojego biznesu? A może nie wiesz czy warto skorzystać z tego typu współpracy? Poniżej znajdziesz 5 głównych powodów, dla których korzystanie z ViaBrokers w prowadzeniu firmy powinno być Twoim standardem.

1. Broker nie faworyzuje żadnej oferty.

Broker nie jest związany z żadną z firm ubezpieczeniowych, dlatego jest całkowicie niezależny w wydawaniu opinii na temat ofert dostępnych na rynku. Możesz więc być spokojny, ponieważ broker kieruje się tu jedynie interesem swojego klienta.

2. Broker porówna oferty i wybierze dla Ciebie najlepszą!

Ile towarzystw ubezpieczeniowych, tyle ofert i propozycji polis. Rozsądnym więc jest skorzystanie z pomocy brokera, który  świetnie orientuje się w rynku ubezpieczeniowym. Porówna dostępne na rynku opcje i zwróci uwagę nie tylko na koszty ale również na zakres ochrony i jej dopasowanie do specyfiki danej działalności.    

3. Broker zaoszczędzi pieniądze i Twój czas.

Analizowanie obszernej gamy ofert ubezpieczeniowych na własną rękę wiąże się ze sporą ilością poświęconego czasu. W dodatku bardzo prawdopodobne, że z powodu braku cennego czasu zamiast dokładnie skupić się na zakresie i warunkach ubezpieczenia, kierując się kryterium ceny, przedsiębiorca wybierze po prostu najtańszą opcję. W ViaBrokers nie tylko zaoszczędzimy środki ale również dobierzemy polisę, która swoim zakresem i specyfiką odpowiada wymaganiom Twojego biznesu. Oczywiście Ty, jako przedsiębiorca jesteś zupełnie odciążony w tej kwestii. Nasze działanie kończy się rekomendacją wybranej już oferty, która okazała się najbardziej konkurencyjna.

4. Broker zna i rozumie specyfikę oraz konstrukcję umów ubezpieczeniowych.

Umowy pisane specjalistycznym językiem często są dla nas niezrozumiałe lub zawierają szereg kluczowych wyłączeń i klauzul. W takiej sytuacji albo możemy samodzielnie poświęcić się i zgłębić tajniki tego typu dokumentów lub dodatkowo skorzystać z pomocy prawnika. Korzystając z obsługi brokerskiej mamy pewność, że specjaliści dokładnie wytłumaczą nam zasady i szczegóły wszystkich umów i zadbają by każdy element umowy był zgodny z oczekiwaniami i wymaganiami konkretnego biznesu.

5. Broker wesprze w procesie likwidacji szkody.

Awaria kluczowej dla produkcji maszyny, urządzenia czy zniszczenie samochodu dostawczego. Takie sytuacje mogą bardzo mocno wpływać na funkcjonowanie przedsiębiorstwa a nawet na zachwianie procesu dostaw dla kontrahentów. Dlatego ważne jest, by nie tylko szybko i sprawnie zgłosić powstanie szkody ale również by zrobić to w odpowiedni sposób i zapewnić np. pojazd zastępczy.  W ViaBrokers w pełni obsługujemy naszych Klientów, również w zakresie pełnego procesu likwidacji szkody.

Chcesz by więcej pieniędzy zostało w kasie firmy?

Jeśli chciałbyś zoptymalizować koszty polis ubezpieczeniowych w firmie lub skorzystać z pełnej obsługi wszystkich formalności związanych z ubezpieczeniem – w ViaBrokers czekamy na Ciebie! Odwiedź naszą stronę na Facebooku i wyślij do nas wiadomość, wygodnie przez Messenger. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 666 114 422 lub wysłać e-mail na adres: biuro@viabrokers.pl